Czwartek 15 marca

18.00 – Moral Insanity. Tragedia ludzi głupich, Teatr Papahema, Białystok – SPEKTAKL MISTRZOWSKI – Teatr Polski Malarnia

20.00 – Jarosław Ocalony, Teatr Poświęcony, Katowice – SPEKTAKL KONKURSOWY – Teatr Ósmego Dnia

20.30 – Wejścia, wyjścia, Pokaz performatywny studentów Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych UAP – Galerie UAP, Galeria Curators’Lab

21.30 – Koncert piosenki aktorskiej, Mateusz Ławrynowicz, Teatr Nowy, Poznań – Pies Andaluzyjski

 

Piątek 16 marca

16.00 – #W, Teatr Naprzeciwko, Uniwersytet Warszawski, Warszawa – SPEKTAKL KONKURSOWY – Teatr Ósmego Dnia

18.00 – Love and Information, Teatr Nieoetykietkowani, Zabrze – SPEKTAKL KONKURSOWY – Scena Robocza

20.00 – Dzień, w którym pękło niebo, Grupa Działań Teatralnych Conspexit, Poznań – SPEKTAKL KONKURSOWY – Teatr Ósmego Dnia

20.30 – Wejścia, wyjścia, Pokaz performatywny studentów Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych UAP – Galerie UAP, Galeria Curators’Lab

21.30 – DJ Bogna Wróż – Pies Andaluzyjski

 

Sobota 17 marca

15.00, 16.00, 17.00 – Umbra, Teatr Granda UAM, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań – SPEKTAKL KONKURSOWY – Jeżyckie Centrum Kultury

18.00 – Zapałki, Teatr Wyjście Ewakuacyjne, Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Kielce (filia Piotrków Trybunalski) – SPEKTAKL KONKURSOWY – Scena Robocza

20.00 – Hamlet. Miłość, Standby Studio, Uniwersytet Gdański, Gdańsk – SPEKTAKL KONKURSOWY – Teatr Ósmego Dnia

21.00 – Wejścia, wyjścia, Pokaz performatywny studentów Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych UAP – Galerie UAP, Galeria Curators’Lab

22.00 – Recital Damiana Bartosiewicza – Pies Andaluzyjski

 

Niedziela 18 marca

16.00 – Nieobecność, Teatr Órzko, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań – SPEKTAKL KONKURSOWY – Teatr Ósmego Dnia

18.00 – Kontrakt, Teatr Trybik, Koło Teatralne Politechniki Częstochowskiej, Częstochowa – SPEKTAKL KONKURSOWY – Scena Robocza

20.00 – Sztuka mięsna, czyli krótki utwór na formę, The M.A.S.K., Bielsk Podlaski – SPEKTAKL KONKURSOWY – Teatr Ósmego Dnia

21.30 – Gala wręczenia nagród – Pies Andaluzyjski

22.30 – Koncert Swiernalis – Pies Andaluzyjski